Małgorzata Ferguson

Adwokat

Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na wydziale prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie, wydział zamiejscowy w Londynie. Po studiach prowadziła własną działalność prawniczą w Londynie, pomagając Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii zarówno w sporządzaniu pism procesowych, jak i w postępowaniach przed sądami angielskimi w charakterze McKenzie Friend. W maju 2021 roku zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach.

Arleta Ryś

Aplikant Adwokacki

Ukończyła studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji na Krakowskiej Akademii. Doświadczenie jako prawnik zdobywała od 2016 roku w Krakowskich Kancelariach. Aktualnie współpracuje z naszą Kancelarią jako aplikant adwokacki. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego.

Joanna Kawala

Prawnik

Jest studentką prawa na Akademii Krakowskiej. Członek Studenckiej Poradni Prawnej Akademii Krakowskiej oraz Koła naukowego Prawa międzynarodowego publicznego. W SPP znajduje się w sekcjach poświęconych prawu cywilnemu oraz karnemu, posiadając bezpośredni kontakt z klientem oraz udzielając porad prawnych.