Sandra Niedbalska

Sandra Niedbalska jest radcą prawnym przy katowickiej Izbie Radców Prawnych. Jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii które ukończyła w 2017r. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w organach administracji publicznej, kancelarii komornika sądowego, jak również kancelariach radców prawnych i syndyków. Głównie specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego oraz prawa upadłościowego.

Arleta Ryś

Ukończyła studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji na Krakowskiej Akademii. Doświadczenie jako prawnik zdobywała od 2016 roku w Krakowskich Kancelariach. Aktualnie współpracuje z naszą Kancelarią jako aplikant adwokacki. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego.

Wiktoria Toporkiewicz

Studiuję prawo na wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Z zamiłowaniem podchodzę do wybranej ścieżki zawodowej oraz stale się rozwijam w tym zakresie.

Katarzyna Zając

Jest absolwentką studiów I stopnia na kierunku administracja na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie (obecnie UKEN). Jej praca dyplomowa pt. „Procedura Niebieskiej Karty i Niebieskiej Linii wobec przemocy w rodzinie” zajęła II miejsce w konkursie na najlepszą pracę licencjacką obronioną w roku akademickim 2019/2020. Obecnie na tym samym uniwersytecie studiuje prawo, za wyniki w nauce została nagrodzona Stypendium Rektora UKEN dla najlepszych studentów. Zawodowo związana z obszarem finansów, prywatnie miłośniczka podróży. W Kancelarii zajmuje się sporządzaniem dla Państwa projektów wszelakich pism, dba o rozwój i dostarczanie projektów nowych artykułów na firmowe social media.