PORADY ON-LINE

PORADY ON-LINE

W związku z dużym zainteresowaniem poradami prawnymi za pośrednictwem środków masowej komunikacji wywołanym brakiem możliwości osobistego stawiennictwa w Kancelarii z uwagi na stan pandemii wirusa COVID-19, stan zdrowia, podeszły wiek, pobyt w innej części kraju albo za granicą, Kancelaria począwszy od dnia 4 stycznia 2021 roku świadczy również porady prawne za pośrednictwem telefonu komórkowego, maila oraz Messengera.

Aby skorzystać z powyższych usług prawnych należy poczynić kilka prostych kroków przedstawionych poniżej.

0
Krok pierwszy

Zadzwoń na numer 690 904 340, pokrótce wyjaśnij jakiego zagadnienia porada prawna ma dotyczyć i zaproponuj wygodną dla Ciebie formę uzyskania porady prawnej albo prześlij wiadomość e-mail zawierającą te informacje na adres bilskiprzemyslaw@gmail.com (możesz też skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej Kancelarii).

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej albo w zwrotnej wiadomości e-mail uzyskasz informację o najbliższym możliwym terminie udzielenia porady prawnej oraz należnym honorarium.

0
Krok drugi
0
Krok trzeci

Jeśli forma porady prawnej, termin jej udzielenia oraz należne honorarium odpowiada Twoim oczekiwaniom, dokonaj wpłaty ustalonego honorarium na następujący rachunek bankowy Kancelarii 96 1020 2384 0000 9602 0123 5134, a następnie prześlij potwierdzenie wykonania przelewu w wiadomości MMS na numer 690 904 340 albo w wiadomości e-mail na adres bilskiprzemyslaw@gmail.com.

Po spełnieniu powyższych warunków porada prawna za pośrednictwem środków masowej komunikacji zostanie Ci udzielona w ustalonej przez nas wspólnie w sposób powyższy formie i terminie.